2 Haziran 2017

Hakkında

KOÇKAR Enerji Taş.Pet.Gıda İnş.Tem.Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1997 yılından bu güne faaliyetlerine devam etmektedir.

       KOÇKAR Grup, çalışanları, üretici ve tedarikçileriyle birlikte büyümeyi, tüketicisi ile bütünleşerek yurt içinde söz sahibi olan bir marka olmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

         KOÇKAR Grup olarak felsefemiz, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren, insan sağlığını her şeyden önde tutan, güler yüzü ve kaliteli hizmetin yanı sıra, her zaman yenilikçi çalışmaları ile kendini ve ürünlerini geliştiren bir şirket olmaktır.

             KOÇKAR Grup çalışanları olarak;

          –     İşimizin gereklerini tek seferde en doğru biçimde yerine getirmek konusunda sorumluluklarımızı kabul eder, kaynaklarımızı dikkatli ve etkin kullanıp her noktada başarıyı hedefleriz.
            –    Kendini Yöneten Takımlar halinde çalışmayı benimsemiş, kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel performansı ve takım performansını geliştirmeyi, farklı fikirleri en iyiye ulaştırma da bir katma değer olarak görürüz.
          –      Zamanında yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun, tek seferde ve en doğru şekilde yaparız.
          –      İşimizi yaparken ilişki halinde bulunduğumuz herkes ile etkin verimli iletişim kurmak temel sorumluluklarımızdan biridir. İletişim kurarken empati yaparak kendimizi karşımızdaki kişinin yerine koyarak dinlemeyi ve konuşmayı temel adım olarak kabul eder, kişileri etkin dinlemenin bizi başarılı kılacağına inanırız.